Papildus nodarbības

Earth 2

Interešu izglītība un nodarbības bērniem

Mazajā Pupā ir izveidota vide un mācību telpas, kurās bērnam tiek dota iespēja augt un attīstīties. Papildinot mācību programmu ar interešu izglītību attīstām bērnu iekšējos talantus.
Mūsu intrešu izglītības nodarbības bērniem.

Rectangle 131

Angļu valodas skoliņa

Piedāvājam angļu valodas nodarbības, kas norit brīvā dabā – pastaigu laikā, un ir tematiski salāgotas ar laika apstākļiem un dabas norisēm.

Rectangle 132

Mazās Pupas deju skoliņa

Kustības ir viena no mūsu organisma svarīgākajām vajadzībām – tās nepieciešama bērna kvalitatīvai attīstībai.
Pilnveidojot un attīstot fiziskās īpašības — ātrumu, kustību koordināciju, spēku, izturību un lokanību, vienlaikus attīstās arī domāšana, uztvere, uzmanība.

Mazās Pupas skoliņā kvalitatīvi strādājam ar pašiem pamatiem – veicam kustību koordināciju attīstošos vingrojumus, izpildām līdzsvara vingrojumus, stiepjošos vingrojumus, dejojam ar inventāru, trenējam ritma izjūtu.

Mācību gada laikā pakāpeniski paaugstinām fizisko un sarežģītības slodzi – mācāmies vienkāršus deju elementus, sižeta dejas, veidojam vienkāršas deju kompozīcijas modernas un bērniem tīkamas mūzikas pavadījumā.

Sagatavojam bērnus arī sporta deju sacensībām.Rectangle 130

Audiologopēda nodarbības

Piedāvājam kvalificēta audiologopēda pakalpojumu. Pie mums ir arī logopēda kabinets. Iestājoties bērnudārzā, tiek veikta agrīna diagnostika, kas palīdz noteikt bērna vispārējo attīstības līmeni. Nepieciešamības gadījumā, vecākam nav jātērē papildus laiks, vai citi resursi, lai nogādātu bērnu pie logopēda citur.

Pēc diagnostikas vecāki saņem detalizētu informāciju par sekojošiem kritērijiem: runas, valodas sapratnes, percepcijas, patstāvības un sociālā vecuma izvērtējums, lielās un sīkās motorikas raksturojums, pasīvā un aktīvā vārdu krājuma izvērtējums, artikulācijā iesaistīto struktūru izvērtējums, dzirdes uztveres pārbaude, runas un valodas izvērtējums, valodas gramatiskais noformējums, skaņu izruna, runas ritms, fenoloģisko prasmju, rakstīšanas un lasīšanas izvērtējums.

 

Rectangle 133 2

Sporta treniņi svaigā gaisā

Piedāvājam bērniem daudzveidīgas āra aktivitātes augsti kvalificēta un radoša trenera vadībā gan blakus esošajā stadionā, gan Sarkandaugavas apkārtnē. Neatkarīgi no laika apstākļiem darbojamies ārā – braucam ar riteņiem, skrituļslidām, skejriteņiem, spēlējam bumbu un rotaļājamies, veidojam un pārvaram šķēršļu joslas , vingrojam un rāpjamies. Ejam garajās pastaigās uz Mežaparku. Ziemā slēpojam un slidojam, vasarā plunčajamies piepūšamajā baseinā. Bērni ir aktīvi, droši un laimīgi!